Suknie druhny

Druhny – zaufanie, zabawa, pomoc, niezapomniane wrażenia

Najważniejszy dzień w życiu Panny Młodej powinien być idealny pod każdym względem, dlatego tak ważne jest towarzystwo bliskich osób. Wiele kobiet marzy o amerykańskim, czy też anglosaskim stylu przyjęcia ślubnego, gdzie Pannie Młodej towarzyszą druhny – siostry, przyjaciółki, kuzynki… To piękny widok, ale należy pamiętać o tym, żeby ten obraz miał odpowiedni schemat. Jeśli zapanuje chaos cały urok rozmyje się między wszystkich gości. Dlatego warto zadbać o wizerunek druhen i wyróżnić je spośród reszty tłumu.

Piękno druhen

W tego typu wydarzeniach dominuje jeszcze jedna zasada. Zarówno druhna jak i świadkowa mają wyglądać pięknie, ale nie przyćmić Panny Młodej. Należy pamiętać, że dziewczęta mają być wsparciem dla Młodej a nie jej konkurencją. Dlatego suknie powinny być szykowne, w przypadku druhen najlepiej takie same i w tej samej kolorystyce.

Bezcenna przyjaźń

Ślub to również duże obciążenie dla budżetu, Nie zależnie czy koszt sukien pokrywać ma sama Panna Młoda, jej rodzice czy same zainteresowane, kreacje dziewcząt powinny mieć rozsądną cenę, która nie zwali z nóg płatnika.

Każda suknia jest naszą wizytówką , dlatego też bardzo ważne jest dla nas, aby cały nasz przekaz miał pozytywny i odpowiedni odbiór, a pozostali goście podziwiali piękno pary młodej i jej najbliższych towarzyszek.

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.