Wesołe Otulacze

Urocze jak króliczek, słodkie jak myszka

Przedstawiamy Wam nie tylko oryginalne i wyjątkowe kreacje, ale też ciekawe w zastosowaniu, finezyjne i komfortowe rozwiązania na wszelkie nieoficjalne okazje. Znajdziecie tu fantastyczne, kreatywne propozycje dla siebie, jak również wyśmienite pomysły na prezenty! Wszystkie stroje funkcjonalnie różnią się od siebie i pełnią inne role w codziennym zastosowaniu. Mają jednak jeden wspólny mianownik. Są urocze, wzbudzające sympatię i chęć przytulania poprzez swój wygląd nawiązujący do najmilszych, znanych i lubianych zwierząt. Pomysł został zaczerpnięty z rozwijającej się początkowo w Japonii mody na kirogumi, czyli luźny strój z cechami czarujących zwierzątek i bajkowych postaci. Po pewnym czasie moda przerodziła się w styl bycia i sposób na spędzanie wolnego czasu. W ślad za najnowszymi trendami opanowującymi świat Diana Walkiewicz zaprojektowała własne inspirujące stroje, które fantazyjnie posłużą w wielu sytuacjach.

Znajdź coś dla siebie lub zrób komuś przyjemność

Na naszej stronie znajdziesz klasyczne kirogumi, dresy, czy kobinezony inspirowane zwierzętami, które są wyjątkowo wygodne i mogą posłużyć jako strój do uprawiania sportów zimowych, lekkich wspinaczek, spacerów, czy zabaw. Sprawdzają się też w zaciszu domowym, podobnie jak leniuchokoce, których niesamowity komfort użytkowania doceniło już mnóstwo klientów na całym świecie. Jeśli masz w planie odpoczynek, dobry serial i leniuchowanie, ta propozycja jest idealna! Nalej ulubionego wina, zrób gorące kakao i popcorn, zamów pizze lub sushi i wtul się w tkaninę, którą doceni Twoje ciało. Wśród naszych produktów znajdziesz również zestawy ręczników kąpielowych, które sprawdzą się na masażach, czy w saunie, jak również podczas podróży, w hotelach i na plaży, a także w domu.

Co nas wyróżnia

Te wszystkie wyjątkowe i niezwykle urokliwe produkty powstają w naszej pracowni krawieckiej pod czujnym okiem Diany Walkiewicz. Wykonane są z niebywale przyjemnej w dotyku mikrofibry produkowanej dla nas na zamówienie w Turcji z najlepszych jakościowo surowców dostępnych na rynku.

Twoje ciało warto rozpieszczać.

Zrób mu przyjemność i pozwól okryć je modną i przytulną przyjemnością

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.