Biznes partner

1. Współpraca produktowa
2. Współpraca barterowa
3. Współpraca sponsorska

1.
Prowadzisz działalność o charakterze modowym, odzieżowym lub firmę, która istnieje w pobliżu tej tematyki? Może tworzysz niespotykaną biżuterię, sprowadzasz lub jesteś producentem wyjątkowego obuwia, masz firmę modelingową lub inną, która mogłaby nawiązać z nami współpracę produktowo-usługową? Napisz do nas. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Możemy razem inicjować akcje, brać udział w pokazach i eksponować nasze produkty na pięknych modelkach podczas sesji zdjęciowych czy na materiałach video. To także wspólna promocja i wzajemne wsparcie. Zapraszamy do współpracy.
2.
Jesteśmy otwarci na współpracę i promocję produktów DeVu w ramach współpracy barterowej. Chętnie współpracujemy ze stacjami telewizyjnymi przy tworzeniu programów w kategorii beauty oferując ubiór modelek, uczestniczek show, pokazów czy metamorfoz. Polecamy się również w roli ekspertów organizując mobilną przebieralnię i doradztwo w zakresie zmiany wizerunku.
3.
Chętnie nawiążemy współpracę z firmami chcącymi promować swoje produkty w roli sponsora na organizowanych przez nas akcjach. Do dyspozycji pokazy mody, wystawy, targi, reklamy na zdjęciach, materiałach video czy stronie internetowej. Koncepcja i możliwości współpracy do ustalenia, w zależności od profilu prowadzonej przez Państwa działalności.