Mała księżniczka - dziewczynki

Dziecko jak z bajki

Dzieci w oczach rodziców są zawsze najcudowniejszym istotami na świecie. Bije z nich szczerość, optymizm, fantazja i pomysłowość . Czytamy im bajki, by wspomagać wyobraźnię, kreatywność i pozytywne myślenie.

Możemy sprawić, że Twoja pociecha sama poczuje się jak postać z bajki

Każda dziewczynka zna z książki lub z telewizji ekranizacje najpiękniejszych baśni, gdzie w zamkowej scenerii rozgrywają się poruszające sceny. Utożsamiają się z postaciami Kopciuszka, Elzy i Anny, czy Królewny Śnieżki marząc o tańcu w falującej lśniącej sukni. Wyobrażenie samej siebie w tak bajkowej scenerii owiane jest magią, czarodziejskim mocami i pięknymi emocjami.

Potrafimy urzeczywistniać bajkowe marzenia

Dla dzieci jesteśmy jak dobre wróżki, które umieją wyczarować najcudowniejsze suknie balowe i okolicznościowe. Jeśli chcesz zrobić piękny prezent swojej małej księżniczce, podaruj jej spełnienie marzeń. Zabawa gwarantowana, a uśmiech i radość w oczach dziecka bezcenne.

Małe królewny cudownie prezentują się już u najmłodszych pociech. Jest wiele okazji by ubrać maleństwo w bajkową kreację, zaczynając już od niemowlęcia

– chrzciny, ślub, komunia rodzeństwa, rocznice, święta czy zjazdy rodzinne, na których pragniemy rozkochać wszystkich w naszych dzieciach jeszcze bardziej.

Nasze suknie powstają z miłości do dzieci

Tworzymy magiczne mini-kreacje w każdym rozmiarze i dla każdego wieku. Oferujemy także poprawki krawieckie do naszych produktów, dzięki czemu masz pewność, że suknia małej księżniczki będzie leżała na niej idealnie, jak w bajce. Ubrania szyjemy z tkanin przyjaznym dzieciom, szwy nie obcierają i nie drażnią delikatnej skóry dzieci. W najmniejszych rozmiarach nie wszywamy metek na karczku, by nie powodować podrażnień. Ubrania powstające w naszej pracowni powstają z myślą o dzieciach i dla dzieci, a więc są wyjątkowo przemyślane nie tylko pod kątem designu, ale także komfortu noszenia.