O projektantce

 „Forma nie ma granic, wystarczy ją tylko odpowiednio ubrać” – Diana Walkiewicz DeVu 

 

Diana Walkiewicz – polska projektantka, pracująca poza schematami, odkrywcza i odważna. Przez kilka lat entuzjastycznie przebijała się przez drzwi świata mody, by móc zabłysnąć na gwiezdnej scenie, lśnić podczas pokazów i stać się jedną z najjaśniejszych postaci rynku modowego w zakresie projektowania i szycia sukien ślubnych i wizytowych. Inicjatorka pracowni artystycznej, atelier i firmy produkcyjnej. Wszystko pod własną niekonwencjonalną marką DeVu. Twórczyni odważnych, oryginalnych fasonów, wpasowanych w aktualne trendy i wysublimowane gusta klientek. Ceniona za pomysłowość, oryginalność, piękno i jakość. Jest niepowtarzalna, tak jak jej prace, śmiała, otwarta i wyjątkowa. 

 

W moim świecie jest miejsce dla wielu kobiet. To arkadia dla wszystkich pragnących spełniać własne marzenia. Każda kobieta jest wyjątkowa, ale każda która tu trafiła ma również szansę by być spełniona. Moje drzwi są otwarte, wystarczy wejść i podzielić się wspólną pasją. Razem stworzymy dzieło jedyne w swoim rodzaju, dla jedynej takiej kobiety jak Ty. 

 

To właśnie kobieta, jest największą inspiracją projektantki. W niej widzi prawdę życia. Ciało zapisuje wszelkie wzloty, przeżycia, wiek, dojrzałość, miłość, tęsknotę, grzech i świętość. Nie ma dwóch takich samych kobiet. Każdy ruch, spojrzenie i gesty niosą za sobą historię, z której powstaje ich niepowtarzalna legenda. 

 

Jestem kobietą i rozumiem Cię w każdym calu.

Rozpalę Twój ogień i wydobędę z wnętrza największe skarby. 

Skarb życia, radości, szacunku. 

W moim Atelier z odwagą spojrzysz na siebie. 

Podkreślę to co w Tobie najpiękniejsze. 

 

 

Kluczem do sukcesu jest odwaga i pewność siebie. 

Miłość do tego co się tworzy i pasja tworzenia.

 

 

Diana Walkiewicz jest wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju postacią na rynku modowym. Dzięki ogromnej determinacji, jej kariera przebiegała w sposób doskonały i w krótkim czasie udało jej się osiągnąć spektakularny sukces. Ogromne zaangażowanie, które wkłada w każdy projekt, przekłada się na współpracę z klientkami. One kochają z nią wybierać, słuchać jej rad i tworzyć, a następnie doceniać kolejne dzieła, bo w takich kategoriach należy rozpatrywać kreacje DeVu. 

 

Projekty DeVu zachwycają kobiety na całym świecie i cieszą się popularnością podczas gal i pokazów. Zdobyły wiele nagród i podbiły serca publiczności na polskich i zagranicznych wybiegach mody.

 

Jeśli szukasz kreacji niespotykanej, perfekcyjnie dobranej do Twojej sylwetki, stworzonej z najwyższą starannością, my pod skrzydłami Diany Walkiewicz zaprojektujemy i uszyjemy ją także dla Ciebie. 

 

Poznaj nasze kolekcje, wybierz swój styl 

i oczaruj wszystkich w wyjątkowym dniu 

własną niepowtarzalną kreacją.