Suknia ślub na plaży

Powiew ciepłego wiatru, szum fal, zapach kwiatów

i Ty… lekka, zwiewna, radosna, tańcząca boso na piasku

Plener – raj na Ziemi

W organizację tego dnia wkładacie całe serce? Pozwólcie, że i my dołożymy swoje. Ślub na plaży w dotyku słońca i muzyce płynącej z przyrody to realizacja młodzieńczych marzeń, ale też wyzwanie. Jego charakter powinien być spójny, zaplanowany w zgodzie z naturą, dlatego musimy dołożyć wszelkich starań, by Twój strój dopełniał całości.

Ceremonia w plenerze może mieć dwie twarze. Jedna to styl półoficjalny, gdzie sam ślub ma wyznaczone i uroczyście przygotowane miejsce poza budynkiem, biały dywan, krzesełka dla gości, czyli charakter rodem z Hollywood. Tu możemy szukać własnego miejsca, stylu, jak również stylu dekoracji i balansować między kobiecością, dziewczęcością, elegancją, stylem boho i lekkością.

Druga ma charakter otwarty, jest jak książka, która pisze się sama. Przykładem takiej uroczystości jest ślub na plaży. Stopy zanurzone w piasku, wiatr we włosach, ciało muśnięte promieniami słońca, spontaniczna zabawa, stoliki, koce, baldachimy. Wolność, radość, pełnia życia i uśmiechnięci Wy – niczym nieograniczeni, otwarci na piękną nową podróż razem.

Poprowadzimy Cię ścieżkami, na których będziesz mogła decydować, czy wolisz wianek, luźne upięcie i kwiat we włosach czy welon. Czy suknia ma mieć delikatne ażury, koronki, czy lekkość obłoku. Pomożemy dobrać do Twoich marzeń odpowiednie rozwiązania, by wszystko do siebie pasowało i miało idealny charakter.

W naszej pracowni powstają zarówno kroje długie jak i krótkie, z użyciem tkanin przeźroczystych, koronek, tiulu, muślinu, frędzli i dzianin. Suknie są swobodne, a komfort ich użytkowania nie pozostawia złudzeń.

Są uszyte tylko dla jednej, jedynej Panny Młodej

– wyjątkowej, naturalnej, pachnącej miłością