Chat video – konsultacja online

Wirtualny Świat Mody dla Ciebie!

Wprowadziliśmy pilotażowy projekt konsultacji modowych!

Zapraszamy Cię na rozmowy i porady naszych konsultantów on-line. Dzięki rozwojowi najlepszych technologii jesteś teraz w stanie skontaktować się z nami w każdych warunkach, o każdej porze, z dowolnego miejsca na ziemi!

 
W trakcie pierwszej rozmowy on-line dowiesz się jak wygląda konsultacja na videoczacie, postaramy się zdecydować wspólnie nad jakimi tematami będziemy pracować i w jakiej formie zrealizujemy ewentualne zamówienia.

To teraz takie proste, by znaleźć się w naszym wirtualnym Atelier

Podczas konsultacji on-line dowiesz się:

  • jaki jest Twój typ urody
  • jakie pasują kolory do Twojej cery i oczu – to bardzo ważne, by ubiór właściwie komponował się z charakterystycznymi cechami wyglądu
  • jakie kroje są dla Ciebie odpowiednie
  • jakie są ceny odpowiednich produktów, które mogą posłużyć do zdobienia zamawianych kreacji
  • dodatki i akcesoria – co z czym zestawić
  • przejrzymy Twoją szafę – zaproponujemy zmiany i nowości 

Jeśli będziesz miała pytania, odpowiemy na nie, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy konkretne rozwiązania. Niczym róża płatki, Ty rozwiniesz swoje spojrzenie na modę. Poszerzysz horyzonty, otworzysz się na świat. Poznasz nowości, tkaniny, dodatki i ich zastosowanie. Dowiesz się też czegoś o sobie. W razie potrzeby wykonamy metamorfozę on-line! W prostych słowach dostarczymy Ci możliwie najwięcej przydatnej wiedzy, byś mogła podejmować kolejne trafne decyzje dotyczące swojego ubioru i ogółu wyglądu. Jeśli po konsultacjach zechcesz zamówić kreację, jest to możliwe również on-line ! Na videoczacie pokażemy Ci jak zdejmować wymiary i krok po kroku stworzymy dla Ciebie idealny produkt. 

Pamiętaj, że jesteś piękna! My tylko otwieramy wachlarze możliwości

Jak skorzystać z czatu?

Po pierwsze musisz być osobą pełnoletnią lub korzystać z tej funkcji wraz z opiekunem. 

Godziny, w których można skorzystać z czatu są dowolne – odpowiadamy w ramach dostępności do urządzenia mobilnego. 

Na konsultację on-line za pośrednictwem videoczatu umawiamy się podczas pierwszego kontaktu. 

Konsultacja trwa ok.60 minut.

Aby rozpocząć czat, wystarczy kliknąć przycisk ROZPOCZNIJ CZAT, usytuowany na każdej podstronie w prawym dolnym rogu (lub gdzieś gdzie będzie się znajdował)

Jeśli ze zwykłego czatu chcemy przejść do videoczatu wystarczy na ekranie konwersacji kliknąć w opcję kamerki.

Czat pomocowy przy zamówieniu produktów, jest bezpłatny.

Konsultacja z użyciem videoczatu oraz metamorfozy on-line tak jak pozostałe usługi projektowe jest odpłatne, jednak jest to koszt zwrotny w razie zamówienia kreacji w naszym sklepie lub pracowni.


Napisz do nas na czacie, w odpowiedzi otrzymasz informację o pakietach dostępnych na videoczacie oraz warunkach skorzystania z oferty. 

Gorąco zapraszamy!