Pracownia artystyczna

Sztuka ma różne oblicza, jednym z nich jest krawiectwo.

Specjalnie zaprojektowany ubiór może być dziełem sztuki, wywoływać oklaski, zdumienie i podziw. Kroje mogą zaskakiwać stylem, fascynować kompozycją lub zachwycać formą, barwą i dodatkami. Głowna Projektantka Diana Walkiewicz utytułowana magister sztuki projektowania, jest osobą o dużej wrażliwości na piękno. W naszej pracowni pragniemy zatem skupić się na cudownych pomysłach i wysokiej estetyce .

Tu powstawały i powstają najpiękniejsze kreacje które odnoszą sukcesy na międzynarodowych pokazach mody, eksponowane są podczas gal, wydarzeń, niejednokrotnie przez znane i podziwiane osobistości polskiej estrady. Więcej o sukcesach tutaj.

Szyjemy z pasją

Dla cudownych kobiet, które zjawią się w naszym Atelier wykonamy swoiste dzieła sztuki, skrojone specjalnie dla nich, ich kształtów, koloru oczu… Przelejemy marzenia na papier , dobierzemy tkaniny, ozdoby, przygotujemy szablony i ułożymy na materiałach. Wytniemy wszystkie elementy, upniemy na manekinie, a potem zszyjemy w spójną całość. Ręcznie ozdobimy i wykończymy wszelkie detale. Będziemy pracować do momentu, w którym nie będziemy pewni, że uzyskaliśmy oczekiwany efekt, a naszym oczom ukaże się magiczna kreacja godna zamawiającej jej klientki. 

Spełniamy się w naszej pracy 

Nasze 13-letnie doświadczenie pozwala szybko sprecyzować, czy pomysł jest trafny, czy będzie spójnie trzymał się całości. Wyliczymy i wymierzymy dokładne wymiary, biorąc pod uwagę sposób noszenia bielizny, krągłości, symetryczność, rodzaj sylwetki. Dla nas to sztuka, a dla Ciebie niebywały komfort, swoboda ruchu i absolutne piękno. 

Twoja satysfakcja to nasz sukces