Suknie ślubne

Ślub. Magiczna data, wielka życiowa zmienna, dzień w którym realizują się najgłębsze marzenia. Potem bal, pragnienie by wszystko wypadło idealnie, by goście byli radośni, a Wy nad ranem spełnieni.

Twój urok, czar, zniewalający uśmiech, najpiękniejsza kompozycja jaką mógł wyśnić Pan Młody na tę jedną noc. Ty, onieśmielona lecz kusząca wyglądem, wzrokiem, zapachem… oddasz siebie w tej sukni, w niej powiesz najważniejsze „tak”, ona będzie Cię wspierać i przypominać, że spełniasz marzenia.

Suknie ślubne – ważne dla Ciebie, dlaczego tak wyjątkowe dla nas

Przede wszystkim nasze zaangażowanie jest współmierne do zaangażowania przyszłej właścicielki kreacji. Co nam to daje? Otóż w przypadku okazji jaką jest ślub poważne podejście klientki do zamówienia jest nie tylko uzasadnione ze względu na chęć jej pięknego wyglądu. Planowana suknia ma także wartość sentymentalną, a jest to wartość niewymierna. Z tym obrazem w pamięci panna młoda będzie wiązała wszystkie wspomnienia z najważniejszego w życiu dnia. Obrazy będą istniały nie tylko w jej umyśle, ale również w foto albumie i na pamiątkowym reportażu filmowym. Każda kobieta chciałaby więc podczas zaślubin wyglądać najpiękniej jak to możliwe. Dla siebie i dla przyszłego męża. A my mamy świadomość tego, że mimo iż suknia szyta jest na jeden dzień, tak naprawdę żyje wieczność.

Najbardziej wyjątkowa, w dniu obietnicy

W życiu każdego człowieka ciekawych wydarzeń i nocy będzie jeszcze wiele, ale ta jedna nie powtórzy się już nigdy więcej. W głowie buduje się wiec przeświadczenie ze jest to tak wyjątkowa okazja, by móc założyć dokładnie to czego pragnęłyśmy od dziecka. Suknię marzeń.

Tkaniny, które Ci udostępnimy, sprowadzamy z całego świata. Jeśli marzysz o księżniczce, staniesz się nią. Suknia będzie lśniła i krojem oddawała piękno wytwornych dworskich kreacji. Jeśli suknia ma być stonowana, możesz zostać nieodkrytą zagadką, piękną syreną, delikatną, a jednocześnie zmysłową. Twoja suknia może też emanować kobiecością za sprawą dobranych odpowiednio tkanin, zdobionych kamieniami i perłami koronek, seksownie wykrojonych elementów, odkrywających fragmenty tajemnicy. Labiryntu zmysłowości, który kryje się pod pięknym okryciem.

Będziesz, kim chcesz i jaka chcesz,
Najważniejsze by było widać, jak bardzo jesteś szczęśliwa.

Dla nas liczysz się Ty

Jesteśmy realistami, nie patrzymy jedynie na piękno. Poza przyjemnością i satysfakcją jest to dla każdej pary także pracowita noc. Wszystkie oczy wpatrzone w Was podczas ceremonii ślubnej, potem tańce do białego rana. Suknia musi pięknie się eksponować, ale też spełniać wysoce funkcjonalną rolę. Komfort noszenia, poruszania się, oddychania, jest równie ważny i równie mocno wpływa na prezentację Panny Młodej w sukni, co jej pierwszy wizualny odbiór.

Mamy duże doświadczenie, podziel się z nami swoimi marzeniami, a my je spersonalizujemy i zmaterializujemy. Specjalnie dla Ciebie. Tej jedynej.

Zbliża się Twój ślub? Masz pytania? Skontaktuj się z nami na czacie, mailowo lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie.