Zamów ONLINE

Opracowaliśmy możliwość zamawiania sukien szytych na wymiar bez konieczności wizyty w Atelier. Aby tego dokonać, będziemy potrzebować Twoje niezbędne wymiary. Jak tylko otrzymamy zamówienie, prześlemy do Ciebie specjalny kwestionariusz z linkiem instruktażowym, jak je zdjąć. Pomiaru możesz dokonać sama lub Twoja lokalna krawcowa. Na tej podstawie oraz ustalonych następnie detali, kolorystyki, wzorów i rodzajów tkanin uszyjemy dla Ciebie suknię marzeń. 

To prostsze niż myślisz, z dostawą do każdego miejsca w Polsce i na świecie, 

bez wychodzenia z domu…

Co dalej

Suknia zostaje dostarczona do Ciebie za pomocą kuriera. W wolnej chwili, na spokojnie przymierzasz ją i oceniasz. W 98% przypadków wszystko jest dobrze, jeśli jednak nie masz pewności lub w jakimś miejscu kreacja nie leży jeszcze idealnie, postępujemy dokładnie tak samo jak przy sprzedaży stacjonarnej. Zaznaczasz miejsca poprawek, opisujesz je, możesz również dosłać nam zdjęcia mailem lub mmsem i odsyłasz do nas. 

Rachu ciachu i po strachu

W cenie Twojego zamówienia zawarliśmy również poprawki, a zatem są one bezpłatne i wkrojone w jeden z etapów powstawania każdej sukni na zamówienie. Nanosimy zmiany i odsyłamy suknię do Ciebie. Długość całego procesu nie powinna przekroczyć 14 dni, jednak to zależy od ilości poprawek, które będziemy musieli wykonać. Zazwyczaj jednak kończymy na jednej, maksymalnie na dwóch i Twoją kreację można pokazać światu.

Masz pytania przed zamówieniem? Napisz do nas. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Kategorie