Suknie kobiety w ciąży

Najpiękniejsze jest dopiero przed Wami

Ty i brzuszek

Twój ślub, dzień o którym marzyłaś całe życie, jest tuż tuż. Tym czasem oprócz Was dwojga, będzie tam ktoś jeszcze. W Twoim brzuszku rośnie maleńki skarb, który też będzie brał udział w tej najważniejszej chwili Waszego wspólnego życia.

Twoja piękna suknia, będzie tak naprawdę Waszą wspólną. Musi być wygodna dla Was obojga. Nie zmienia to jednak faktu, że oprócz komfortu ma nieść ze sobą czar najpiękniejszej panny młodej.

Czego możesz się spodziewać

Bazujemy na tradycyjnych materiałach, takich ja koronki, muśliny, satyna, czy jedwab, materiałach i dodatkach przyjemnych w dotyku, gwarantujących komfort noszenia. Staramy się skroić kreację wyjątkową, bezbłędną, przewidując Twoje samopoczucie i możliwości na danym etapie ciąży i tak też dobieramy kształt i formę sukni.

Pamiętaj, że jedyne co nas ogranicza to komfort noszenia, a reszta to już tylko Twoje wyobrażenie samej siebie. Nie boimy się dekoltów, jak i sukien ze stójką. Koronkowych rękawków, lekko opadających, a także ich braku. Bieli, czerwieni i innych barw. Rozkładamy przed Tobą paletę możliwości, którą daje nam obecny rynek tkanin.

Ty wybierasz:

Czy suknia ma być zwiewna i lekka, czy tradycyjnie skrojona.
Czy brzuszek ma być widoczny, czy okryty spływającą kreacją.
Czy ubiór ma być dziewczęcy, niewinny, czy seksowny, kobiecy.
Czy kolorystyka ma wyróżniać Twój błogosławiony stan, czy też skromnie go otulić.

To Wasz dzień i TYLKO Wasze marzenia, a to co założysz… to Twoje wspomnienia

Praca z przyszłą mamą

Niezwykle istotny jest termin w jakim musimy przygotować Twoją suknię. To wyjątkowa okoliczność i w tym przypadku termin realizacji jest niezwykle krótki. Twoje ciało zmienia się z dnia na dzień, dlatego przymiarki i szycie sukni zajmuje maksymalnie miesiąc. Bardzo nam zależy, aby suknia wyglądała pięknie, ale była równie wygodna podczas siedzenia i poruszania się. Musi więc przewidywać zmiany Twoich kształtów i uwzględniać ewentualne możliwości regulacji.

Umówmy się na wizytę. Określimy Twoje oczekiwania i terminy spotkań. Obejrzysz tkaniny i przykładowe modele dopasowane do zaawansowania ciąży. Razem ustalimy drogę, którą będziemy zmierzać do doskonałości.

Kliknij i napisz do nas lub zadzwoń

Nie znaleziono produktów, których szukasz.