Suknia komunijna

Najpiękniejszy dzień w życiu małych kobiet

Nasze doświadczenie zakiełkowało nowymi możliwościami w zakresie projektowania sukien komunijnych. Ten wyjątkowy dla każdej dziewczynki dzień może być idealną okazją do realizacji jej marzeń o byciu małą księżniczką. Suknia może być prosta i skromna, ale też bardziej wyrafinowana i strojna. Jedno jest pewne. Powinna być dopracowana w każdym szczególe, wygodna i nienachalna.

W naszej pracowni powstają sukienki długie, klasyczne, księżniczkowe, 3/4 lub 7/8, krótkie do kolanka, czy też w stylu Carmen z dłuższym tyłem. Staramy się proponować unikatowe i wyjątkowe kroje, aby każda dziewczynka w naszej sukni przystępująca do Komunii Świętej, czuła powagę chwili i stawała się świadoma swojej kobiecości. Ta wyjątkowa okazja, wymaga jednak, aby mimo pewnych upodobań i oczekiwań ubiór miał styl, ale nie był jednocześnie wyzywający i zbyt przesadny w zdobieniach.

Doradzimy, dobierzemy i zrobimy wszystko co w naszej mocy,

by uczcić suknią moc tej chwili.

W naszej ofercie znajdziecie również bolerka, torebki, rękawiczki i inne dodatki przygotowane w naszej pracowni. Wszystkie akcesoria wykonujemy ręcznie i dokładamy wszelkich starań, by były absolutnie wyjątkowe. Tak jak dziewczynka która będzie je nosić

Nie znaleziono produktów, których szukasz.