Plus size

Z doświadczenia wiemy, że kobiety o zaokrąglonych kształtach są fenomenem. Kojarzą się z przyjazną duszą, dobrym towarzystwem i delikatną pikanterią. Kochamy ubierać i otulać naszymi tkaninami panie i dziewczęta o nieprzeciętnej sylwetce, podawać im rozwiązania, których nie dostaną w sieciówkach. Jesteśmy po to, by wydobyć piękno i eksponować walory dzięki odpowiednio dobranym modelom kreacji.

Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń.

Nasza wiedza pozwoli Ci ubrać się w wymarzoną suknię, skrojoną idealnie dla Ciebie. Otrzymasz od nas nie tylko piękny strój, ale także niebywały komfort noszenia.

Możesz przyjść do nas, porozmawiamy i zaproponujemy wzory, które najlepiej do Ciebie pasują. Służymy naszym doświadczeniem i możliwościami, by dać Ci wszystko na co zasługujesz. Przekażemy Ci fachowe informacje na temat doboru materiałów i krojów odpowiednich dla Twojego typu sylwetki, jak również deseni i kształtów ubrań, by uwydatnić Twoje atuty.

Wzorem wielu amerykańskich gwiazd, a także afroamerykańskich , czy hiszpańskich sylwetek projektujemy i szyjemy wyjątkowe, eleganckie, ale także seksowne ubiory. Nie przesadne i w dobrym smaku.

Każda kobieta zasługuje na to, by ubrać się zmysłowo, wygodnie i oryginalnie. Osiągnięte efekty zawsze wpływają na dobry nastrój, pewność siebie i otwartość wobec ludzi. Odpowiednie zabiegi krawieckie to zatem gwarancja Twojego dobrego samopoczucia.

Zrób to dla siebie.

Zadzwoń do nas lub napisz to nic nie kosztuje. Jeśli zdecydujesz się na konsultacje to uwierz, że to będzie najlepsza decyzja w Twoim życiu, która wniesie w nie mnóstwo świeżego oddechu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.