Suknie wieczorowe

Każda kobieta bez względu na wiek, upodobania, czy etap życia, miewa pewne okazje kiedy powinna błyszczeć, lśnić i zachwycać. Kreacja wieczorowa powinna zatem mieć w sobie urok, olśniewający blask i nieść magię niepowtarzalnej nocy.

Uwielbiamy je. Projektując strój wieczorowy możemy sięgnąć po najgłębiej schowane pomysły w naszej głowie. Do wyboru mamy dosłownie wszystko, błyszczące aplikacje, włoskie i francuskie koronki, kamienie, perły, cekiny i całe mnóstwo drobiazgów dla uzyskania najlepszego efektu. Wzór w zależności od okazji, nowoczesny, klasyczny, prosty, odważny… falbany, szerokie rękawy, drapowania, odkryte plecy, głębokie dekolty, a może krój pod szyję i odkryte ramiona.

Sukni wieczorowych nie obejmuje tradycyjna moda.

Każda z nich niesie ze sobą własną historię i tworzy kolejną.

Wielu pomysłom ciężko się oprzeć , jednak należy pamiętać, że wszystko powinno mieć umiar i dobry smak. Można szaleć krojem, wzorami, tkaninami lecz balansować je względem siebie według prawideł sztuki krawieckiej.

Suknia długa, czy krótka, czarna czy kolorowa, błyszcząca czy może skromna tkaniną, a wyzywająca kształtem. Możesz być subtelną damą lub seksownym kotem. To zależy od Twojego pomysłu na siebie i tego jak się nastawiasz na tę wyjątkową noc.

Możesz stać się kim chcesz.

Delikatna, naturalna lub zadziorna, nieprzewidywalna. Wszelkie ustalenia przelejemy na maszynę i stworzymy dla Ciebie zjawiskową i niepowtarzalną kreację. Doradzimy jak dobrać odpowiedni wzór, ukryć to co nielubiane, a podkreślić atuty. Masz się w niej czuć komfortowo i pewna siebie. Lubić zerkać w lustro i uśmiechać się na swój widok.

Służymy konsultacją przy doborze odpowiedniej bielizny, fryzury, biżuterii, czy makijażu. Wszelkie dodatki możesz zamówić u nas jak również skorzystać z porad. Masz pytania? Napisz do nas na czacie, mailowo lub po prostu zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.