Salon stacjonarny

DeVu – moje Atelier

 

 

Czarodziejska magia tego miejsca nie bez powodu przypadła najbardziej wyrafinowanym gustom, poszukujących światowej jakości, wyjątkowych kobiet. Dla tych z Pań, dla których piękno zna swoją wartość, a komfort jest bezcenny otworzyliśmy podwoje naszych inspiracji. 

 

Do Waszych stóp składamy w darze wszystko co mamy najpiękniejsze. Cały świat. Świat mody, klasy, dobrego smaku, wartościowych tkanin i dodatków pięknych jak sen. Wypracowaliśmy własne know how. Wiemy jak zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta. Mamy otwarte stocki do zakupu tkanin pełnych niesamowitego wzornictwa między innymi takich marek jak Versace, Dolce&Gabbana, LOUIS VUITTON, czy Philip Plain, z których następnie powstają fenomenalne pomysły i nowe modele kreacji autorstwa projektantki Diany Walkiewicz. 

 

Obejrzeć, dotknąć, utulić… 

zanurzyć się w bezkresną otchłań przyjemności

 

 

Tkaniny i zdobnictwo

W Atelier znajdują się przykłady dzieł sztuki, które wyszły spod skrzydeł Diany Walkiewicz. W pracowni powstają artystyczne projekty wzorów do naniesienia na koronki zdobione kryształami w Dubaju – samym sercu świata mody, a następnie są wszywane w kreacje DeVu.  Zamawiamy unikalne tkaniny z centrów modowych Europy oraz najdalszych zakątków świata. Pracujemy między innymi na materiałach sprowadzanych z Włoch, Francji a nawet Himalajów. Najpiękniejsze koronki z kolei znaleźliśmy i kupujemy w Nowym Jorku. Ręcznie malowany jedwab – o unikalności tego produktu można mówić wiele, ale najlepiej obejrzeć i dotknąć go u nas. Różnorodne dodatki zamawiamy także z Kairu. Wśród nich znajdują się dodające blasku, lśniące diamentowe kamienie. W gronie poszczególnych projektów króluje zdobnictwo z naturalnych piór. To wszystko i wiele innych niezwykłych produktów można obejrzeć właśnie w Salonie DeVu. 

 

To nie jest zwykłe Atelier – to mój świat, 

moje epicentrum życia, 

ognisko radości i realizacji marzeń. 

Własnych i Twoich

Tylko w DeVu Atelier obejrzysz na własne oczy najpiękniejsze modele wszystkich kolekcji Diany Walkiewicz. 

Zapoznasz się z historią ich powstawania i zastosowanym zdobnictwem. Spotkasz się osobiście z wyjątkową, tytułowaną najlepszą projektantką licznych pokazów mody na świecie

Jest  to miejsce bogate w doświadczenie, wiedzę, możliwości oraz wiele przykładowych kreacji mody ślubnej, wieczorowej i okazjonalnej. Umów się na przymiarkę w Atleier, abyś mogła poczuć magię tworzenia. 

Z przyjemnością zaaranżujemy odpowiednie spotkanie.