Mama córka - komplety

Każda z nas miała w życiu etap, w którym marzyła, by zostać prawdziwą księżniczką. Założyć cudowną, magiczną suknię, migoczącą w blasku świateł i choć raz oderwać się od rzeczywistości, by stać się kimś innym.

….Na jeden dzień, na jedną noc.

Chrzest, Komunia Święta, czy ślub to wyjątkowe momenty w życiu i niepowtarzalne okazje, by spełniać marzenia. Jeśli więc czeka Cię niecodzienne wydarzenie, po prostu przyjdź do naszego Atelier. Ubierzemy Ciebie, a także Twoich najbliższych.

Szyjemy nieziemskie kreacje dla kobiet i dziewczynek w każdym wieku. Oferujemy wszystkie dziecięce i damskie rozmiary. Jeśli masz dzieci, możemy stworzyć dla Ciebie i dla nich kreację tą samą lub podobną. Rozmiar nie stanowi żadnej bariery. Podążając za obecnym trendem wykonamy projekt i uszyjemy cudną księżniczkową suknię w wersji mama i córka lub big sis, small sis, czy mini princess.

Obejrzyj inspiracje

Bajkowe kreacje Me & Mini Me

Big Sis & Small Sis Mini Princess

Tkaniny ściągamy z całego świata. Opływający jedwab, tiule o różnej gramaturze i odcieniach, gładkie lub iskrzące się brokatem, a dla najmłodszych księżniczek – także materiały przyjazne dzieciom. Suknie mają elementy strojne, koronkowe, z dodatkami pereł, kamieni czy kryształków. Wszystko co sobie wymarzysz, o czymkolwiek pomyślisz i cokolwiek zechcesz, znajdziesz u nas.

Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia. Suknia, czy sukieneczka może mieć każdy kształt – bombki, litery A, księżnej Diany, czy małej baletnicy. Może mieć wszyty gorset lub usztywnienia, błyszczeć i mienić się wszelkimi kolorami. Może to być Twój pomysł, nasz lub każdy z najpiękniejszych wzorów na świecie. Kreacje urozmaicamy kokardami, kwiatami, rękawiczkami i innymi ręcznie wykonywanymi dodatkami.

Każda z nas jest księżniczką…
…przychodzi dzień, w którym możemy to pokazać

Nie znaleziono produktów, których szukasz.