Mama ślubna

Kreacja Ślubnej Mamy – to po prostu nie może się powtórzyć

Czy to nie jest odpowiedni dzień, by kobieta która wychowała tak cudowne dziecko, mogła wyglądać tak pięknie jak na to zasługuje? Oczywiście! Otóż pierwszą Panią, która za raz po Pannie Młodej jest najważniejsza na uroczystości ślubnej jest jej mama i mama pana młodego. To również im należą się ogromne gratulacje z okazji ślubu dzieci, a ten dzień jest także i dla nich równie głębokim przeżyciem. Rodzice kochają swoje dzieci ponad wszystko i wszelkie etapy ich życia przeżywają równie mocno co główni zainteresowani.

Uszyć, nie kupić?

Kreacja ślubnej mamy, nie może mieć sobowtóra. A jej zaprojektowanie i uszycie to nie lada wyzwanie. Stylistyka ubioru zależy od gustu i upodobań mamy, ale wykonanie tej wyjątkowej kreacji pozostaje w naszych rękach. To bardzo odpowiedzialne zadanie. Otwieramy przed mamą szeroki wybór wzorów i modeli sukien, ale nie tylko. Wiele kobiet wybiera garsonki, czy spodnium. Żakiety, marynarki, kapelusze. To wszystko tworzy swoiste dzieło sztuki dopasowane do sylwetki, wyróżniające mamę spośród pozostałych gości w sposób gustowny i dystyngowany.

Do wyboru mamy tu tkaniny z całego świata, fachowe doradztwo, szycie dopasowane do sylwetki z uwzględnieniem wszelkich uwag.

Zapraszamy mamy do przesłania zamówień on-line lub wizyty w naszym Atelier. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by ślubna mama czuła się tego dnia komfortowo, elegancko i radośnie.