Przymiarki w Atelier

WIZYTA W ATELIER, CZYLI PRZYMIARKA W SALONIE

Nie wiele jest na świecie miejsc, gdzie można oddać wodze fantazji, odpłynąć w głąb wyobraźni i porozmawiać szczerze o swoich marzeniach i pragnieniach. W naszym Atelier oddychamy pasją, żyjemy miłością do ludzi, ich pomysłowością, odwagą, radością i nadziejami. 

Słuchamy, rozmawiamy, pijemy pyszną kawę i poznajemy się lepiej. 

Chcemy głębiej poczuć i wydobyć detale Twoich pomysłów, by móc je następnie zobrazować, potem skroić, uszyć i przystroić dodatkami.

Zapraszamy do naszego salonu z otwartymi ramionami

Otulimy Cię najlepszymi tkaninami. Będziesz mogła na własnej skórze poczuć ich delikatność i zestawić barwy. U nas nie ma pospiechu. Nie jesteśmy dla siebie anonimowi. Poznajemy się, by realizować marzenia bez niedomówień i niejasności. 

Dotknij, poczuj, zobacz na własne oczy

Umówimy się na dowolną dla Ciebie porę dnia. Usiądziemy w cieplutkiej, pachnącej świeżymi kwiatami atmosferze, na miękkiej kanapie, między pięknymi wzorami sukien. Porozmawiamy, wypijemy kawę, poznamy Twoje oczekiwania, a potem… założysz jedwabny szlafroczek, urocze ciapki, może skusisz się na lamkę szampana i oddasz się w nasze ręce. Będziemy przymierzać, zmieniać, upinać, dokładać i zdejmować dodatki. Zaczniemy szkicować, dopasowywać barwy i urzeczywistniać Twoje marzenia. 

Rodzinnie jak w domu

Jeśli potrzebujesz porady bliskich osób, przyjdźcie razem! Będzie uroczo i radośnie! Ugościmy Was jak w domu, bo pragniemy byście czuli się u nas właśnie tak komfortowo jak u siebie. Jeśli zakupem ma być suknia dla dziewczynki, zorganizujemy jej przymierzanie w formie zabawy. Nie będzie nudno, a mała księżniczka zostanie oczarowana bajkową atmosferą.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, dobieraniu wzorów i szyciu zniewalających sukni, pozwoli na realizację wszystkich Twoich pomysłów w stosowny sposób, z doborem odpowiednich tkanin i zastosowaniem właściwych detali. Cały proces powstawania zamówionej kreacji będzie przebiegał w luźnej atmosferze z realizowaną jednocześnie w pełni profesjonalną  obsługą. Odpoczniesz, odprężysz się, zrelaksujesz, a my tym czasie wykonamy całą pracę. 

Zadzwoń pod numer, napisz na czacie lub wyślij e-mail. Nasz kalendarz jest otwarty na nowe zapisy.